Orange rozdaje audiobooki

Opublikowane: 15 lutego 2013 | Aktualizacja: 6 czerwca 2014 | Kategorie: Audiobooki

Banner Orange

Orange rozdaje audiobooki

W ramach akcji “Weekendy z Orange” znana sieć ma dla swoich klientów nie lada prezent – cztery darmowe audiobooki.

O istnieniu promocji dowiedziałem się dopiero wczoraj z reklamy telewizyjnej, informuję więc z pewnym opóźnieniem. Akcja trwa bowiem już od kilku dni, ale na szczęście audiobooki można zgarnąć jeszcze do poniedziałku.

Jak zgarnąć?

Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Audioteka na urządzenie z systemem Android, gdzie czekać na nas będą darmowe audiobooki. Aplikację można zaleźć w Google Play. Drugim sposobem jest wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści “W” pod numer 80200. We wiadomości zwrotnej dostaniemy kod umożliwiający pobranie jednego audiobooka. Aby pobrać wszystkie 4 należy wysłać 4 SMS-y.

Co do wzięcia?

A teraz najważniejsze, czyli co jest do wzięcia: „Bajki Robotów” autorstwa Stanisława Lema, thriller  Jo Nesbo „Człowiek Nietoperz“, romans autorstwa Kasi Błeszyńskiej pod tytułem „Miłosne konstelacje”, a także propozycja dla młodszych miłośników książek – „Tarantula, Klops i Herkules” Joanny Olech.

Za te wszystkie tytuły zapłacilibyśmy normalnie ponad 100 zł, a więc promocja to nie byle jaka. Uważajcie tylko podczas pobierania aplikacji, bo może być ono płatne, w zależności od planu taryfowego, który posiadacie.

Audiobooki pobierać można do poniedziałku 18 lutego, do godziny 23:59. Przyjemnego słuchania.

Więcej informacji o promocji na stronach Orange.

O autorze
Cześć! Z tej strony Mateusz. Piszę tu o połączeniu dwóch niezwykle interesujących dziedzin, czyli technologii i czytelnictwie, które w niezwykły sposób integrują się w „nowym czytaniu”. Moje teksty znajdziesz także na noweczytanie.pl, a mnie na twitterze. Więcej o blogu dowiesz się tutaj.