O blogu

Ostatnia aktualizacja: 3 kwietnia 2019

Eksiazki.az.pl to blog miłośnika czytania, nowych technologii i e-biznesu. Wszystkie te trzy rzeczy spotykają się w dosyć nowej, ale bardzo przyszłościowej przestrzeni cyfrowych publikacji. Ta właśnie przestrzeń będzie motywem przewodnim tego miejsca.

Ebooki, audiobooki, cyfrowe wydania prasy i magazynów – tak będziemy czytać, tak przekazywać wiedzę i tak się uczyć. Tak myślę, a to co dzieję się w tej sferze na przestrzeni ostatnich lat, utrzymuje mnie w tym przekonaniu. I mimo, że czytanie tradycyjnej, papierowej książki przy gorącej herbacie, gdy za oknem pada deszcz, należy moim zdaniem do najprzyjemniejszych rzeczy, jakie Stwórca dla nas wymyślił, to nie zamierzam w żaden sposób na siłę przeciwstawiać się swego rodzaju rewolucji, która dzieje się na naszych oczach. Przede wszystkim dlatego, że rozwój czytelnictwa jest nie tylko potrzebny, ale i nieunikniony.

Ale czy jest sens to w ogóle czytać? Wierzę, że tak. Przede wszystkim żeby nie zostać w tyle. E-książkowy rynek  dopiero się rozkręca. Jestem przekonany, że na przestrzeni najbliższych lat, publikacje elektroniczne na stałe zagoszczą w naszym życiu – niepostrzeżenie i  bez pytania. Warto nie tylko przygotowywać się na tę nową rzeczywistość, ale już dziś czerpać z niej to co najlepsze.

Czego się dowiesz ?

  • O nowościach ze świata eksiążek
  • Którego ebooka warto kupić i jakich audiobooków słuchać
  • Gdzie znaleźć darmowe ebooki
  • Czym jest e-papier i jaki e-czytnik wybrać
  • Kto jest kim na polskim rynku ebooków
  • Jak pisać, wydawać i zarabiać na ebookach

Kim jest autor tego bloga?

Mateusz StyśWitaj ! Z tej strony Mateusz. Piszę tu o połączeniu technologii i czytania czyli dwóch rzeczy, które zdecydowanie mnie interesują, a łączą się w niesamowity sposób w czymś co nazywam „nowym czytaniem”.

Oprócz czytania niemałą przyjemność czerpię też z pisania. Moje teksty znajdziesz w kilku miejscach w sieci, a powstają one najczęściej pod wpływem dużych ilości yerba mate (działa cuda), ewentualnie dobrej kawy lub mocnej herbaty.

Dzięki za odwiedziny i zapraszam do kontaktu. Masz propozycję? Chciałbyś/ałabyś współpracować? Potrzebujesz pomocy. Pisz śmiało – odpowiadam na każdy mail.

Znajdziesz mnie na: twitterze, blogu/magazynie Nowe Czytanie a w nieco innej odsłonie na 10 Ściezek.

A tu lansuje się blog:

Nasz kanał RSS feedburner Jesteśmy na facebooku
Flakujemy

Kontakt

Masz pytania? Sugestie ? Propozycję współpracy? Chcesz się przywitać? Zapraszam serdecznie do kontaktu:

kontakt małpa eksiazki.az.pl