E-książkowe promocje: Lem, Dzieci Diuny i Świat Książki – 20.07.12

Opublikowane: 20 lipca 2012 | Aktualizacja: 20 lipca 2012 | Kategorie: Ebooki, Promocje

Stanisław Lem

Książki Lema doczekały się cyfrowych wersji

Jedną z najważniejszych  informacji w tym tygodniu jest bez wątpienia pojawienie się książek Stanisława Lema w formie ebooków. Do sprzedaży w formie elektronicznej trafiło 10 tytułów i, co nas niewątpliwie cieszy, są w bardzo przystępnych cenach. Na Woblinku premiera kolejnego tomu bestsellerowego cyklu „Dzieci Diuny” w promocji, a od RW2010 za darmo dostaniemy opowiadanie „Peenemünde. Odwet patriotów”. Zapraszam.

Ebooki Stanisława Lema

Nie dość, że po raz pierwszy dostajemy dzieła Stanisława Lema w wersji elektronicznej, to dostajemy je w całkiem rozsądnej cenie. „Bajki Robotów” na przykład kupimy za 9,99 zł. Jak długo potrwa promocja? Tego nie wiadomo, więc warto się pospieszyć.

Zostajemy przy Publio. Tam też wakacyjna promocja Świata Książki. Ebooki tego wydawnictwa kupimy o 40% taniej. Mnóstwo znanych pozycji, w tym również audiobooków. Nadal trwa przecena e-książek z Czarnej Serii.

„Igrzyska Śmierci” i „Dzieci Diuny” na Woblinku

Okładka ebooka "Igrzyska Śmierci"

Igrzyska Śmierci

Premiera „Igrzysk Śmierci” Suzanne Collins na Woblinku cieszy zwłaszcza, jeśli spojrzymy na cenę. Do końca tego miesiąca tego ebooka kupimy za zaledwie 9,99 zł. Zdecydowanie nie mamy nic przeciwko, żeby tyle właśnie kosztowały takie e-książki.

Na Woblinku równie ciekawa premiera powieści „Dzieci Diuny” Franka Herberta. Również w promocji. Do 23 lipca kupimy ją za 21,90.

A jak ktoś lubi dobre kryminały to do 26 lipca – też na Woblinku – może się zaopatrzyć w sporą ich ilość. Od Rebisu dostaniemy je o 45% taniej.

Darmowe opowiadanie od RW2010

W oficynie RW2010 ukazało się opowiadanie „Peenemünde. Odwet patriotów” Mariana Kowalskiego. Jest to „historyczne political-fiction w doskonałej realizacji. Ziemie Odzyskane tuż po II wojnie światowej, tajemnica broni produkowanej w Peenemunde, szpiedzy, agenci, a w tle – wielka, wielka polityka. Czy ta historia mogła się wydarzyć? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami…”

Opowiadanie liczące 57 stron pobierzemy za darmo.


O autorze

Warning: Use of undefined constant description - assumed 'description' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/matekstys/eksiazki.az.pl/public_html/wp-content/themes/typoprintred/single.php on line 43
Cześć! Z tej strony Mateusz. Piszę tu o połączeniu dwóch niezwykle interesujących dziedzin, czyli technologii i czytelnictwie, które w niezwykły sposób integrują się w „nowym czytaniu”. Moje teksty znajdziesz także na noweczytanie.pl, a mnie na twitterze. Więcej o blogu dowiesz się tutaj.