Ebooki Janusza Głowackiego tańsze nawet o 60%

Opublikowane: 12 września 2012 | Aktualizacja: 12 września 2012 | Kategorie: Ebooki, Promocje

Janusz Głowacki ebooki

Ebooki Głowackiego o połowę taniej

To chyba najciekawsza w tej chwili promocja mająca miejsce właściwie we wszystkich większych e-księgarniach. W związku z urodzinami pisarza, niektóre ebooki Janusza Głowackiego kupimy nawet za 9,90 zł.

Promocyjną ceną objęte jest pięć utworów autora. Są to: “Good night, Dżerzi”, “Sonia, która za dużo chciała”, “Ostatni cieć”, “Skrzek” i “Z głowy”. Każdy z nich najtaniej dostaniemy w Empiku. Dodatkowo w Publio kupimy audiobooka “Good night, Dżerzi” za mniejszą cenę niż cena samego ebooka.

E-ksiązki Janusza Głowackiego dostępne są w:  Woblink, Publio, Virtualo, Empik i Legimi

Strzyżenie cen

Ebooki Czarna Owca

Tanie ebooki wydawnictwa Czarna Owca

W Nexto z kolei o 60% taniej kupimy ebooki wydawnictwa Czarna Owca. Jest to w sumie dwanaście publikacji. Najtańsze z nich kosztują 14,90 zł.

Inne ciekawe promocje w tym tygodniu to między innymi tańsze o 40% ebooki Rebisu na Virtualo i trwająca jeszcze do 17 września akcja “Przedłużamy wakacje” w Nexto, dzięki której o połowę taniej kupimy e-książki podróżnicze Beaty Pawlikowskiej i Piotra Kraśko. Warto także zaglądnąć na Woblink gdzie trwa promocja serii “Xanth” Piersa Anthonye’go.

O autorze
Cześć! Z tej strony Mateusz. Piszę tu o połączeniu dwóch niezwykle interesujących dziedzin, czyli technologii i czytelnictwie, które w niezwykły sposób integrują się w „nowym czytaniu”. Moje teksty znajdziesz także na noweczytanie.pl, a mnie na twitterze. Więcej o blogu dowiesz się tutaj.