Ponad 240 darmowych ebooków od Microsoft

Opublikowane: 9 lipca 2015 | Aktualizacja: 9 lipca 2015 | Kategorie: Darmowe, Ebooki

Eksiążki do pobrania od Microsoft
Microsoft, a konkretnie Eric Ligman – Senior Sales Excellence Manager firmy, po raz kolejny rozdaje dużą paczkę e-booków.

Ligman na swoim blogu na MSDN „uwalniał” już publikacje i to w dużych ilościach. Wcześniej było to 80, a później 130 pozycji. Tym razem kolekcja powiększa się do 240 tytułów i zawiera zarówno te poprzednie jak i nowości.

Oczywiście w większości są to e-książki związane z IT, technologiami, Windowsem, ale nie tylko. Znajdziemy tam także pozycje dotyczące biznesu, marketingu, czy zarządzania. Warto bliżej przyjrzeć się kolekcji, bo można tam również odnaleźć ebooki z innych dziedzin. Wszystkie pozycje są w języku angielskim. Większość w formacie PDF, sporo także w MOBI i EPUB.

Ebooki można przeglądać i pobierać na BLOGU MSDN.

Źródło: Lifehacker


O autorze

Warning: Use of undefined constant description - assumed 'description' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/matekstys/eksiazki.az.pl/public_html/wp-content/themes/typoprintred/single.php on line 43
Cześć! Z tej strony Mateusz. Piszę tu o połączeniu dwóch niezwykle interesujących dziedzin, czyli technologii i czytelnictwie, które w niezwykły sposób integrują się w „nowym czytaniu”. Moje teksty znajdziesz także na noweczytanie.pl, a mnie na twitterze. Więcej o blogu dowiesz się tutaj.