Wcześniejsze spekulacje potwierdzone. Amazon reklamuje nowy czytnik Kindle i Kindle Fire

Opublikowane: 6 września 2012 | Aktualizacja: 6 września 2012 | Kategorie: E-czytniki, Kindle

Nowy Kindle w reklamie

Czy już dziś poznamy Kindle Paperwhite?

Jak informuje The Verge, w jednej z reklam nadawanych wczorajszego wieczora w Stanach Zjedonczonych, Amazon pokazał nowy e-reader Kindle oraz Kindle Fire. Wszystko wskazuje na to, że wcześniejsze spekulacje odnośnie obydwu tych urządzeń w większości się potwierdzą.

W krótkim filmie promocyjnym widzimy nowy e-czytnik Kindle, który wygląda dokładnie jak ten nazwany 'Paperwhite', a którego zdjęcia wyciekły do sieci jakiś czas temu (można je zobaczyć u Roberta na swiatczytnikow.pl). Główne nowości to podświetlany ekran, większa rozdzielczość oraz kontrast i odświeżony design.

W reklamie widać także dwa tablety Kindle Fire; odświeżony z 7-calowym ekranem i nowy z przekątną 10 cali. Cała nowa linia Kindle ma być oficjalnie zaprezentowana na dzisiejszej konferencji, która odbędzie się około godziny 19:30 czasu polskiego.

[youtube_sc url=”http://youtu.be/3VvQ2zZ2seM” title=”Nowy%20Kindle” theme=”light” modestbranding=”1″]

Jak pierwsze wrażenia?

PS. Z przykrością informuję, że moje źródła zawiodły ;)

źródło: The Verge


O autorze

Warning: Use of undefined constant description - assumed 'description' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/matekstys/eksiazki.az.pl/public_html/wp-content/themes/typoprintred/single.php on line 43
Cześć! Z tej strony Mateusz. Piszę tu o połączeniu dwóch niezwykle interesujących dziedzin, czyli technologii i czytelnictwie, które w niezwykły sposób integrują się w „nowym czytaniu”. Moje teksty znajdziesz także na noweczytanie.pl, a mnie na twitterze. Więcej o blogu dowiesz się tutaj.