Czytnik, żona oraz dziewczyna do wszystkiego, czyli co dzisiaj w promocji – 10.10.12

Opublikowane: 10 lipca 2012 | Aktualizacja: 10 lipca 2012 | Kategorie: E-czytniki, Ebooki, Promocje

Ten prowokacyjny tytuł to zapowiedź tego co dzisiaj e-księgarnie oferują nam w całkiem przyzwoitych cenach. I tak w Nexto kupimy czytnik o 200 zł taniej niż zwykle, a w Publio i Legimi, również w dobrej cenie, nabędziemy… żony; w Publio jest to „Arabska żona” a w Legimi „Żona tygrysa”. W Nexto za to do wzięcia „Dziewczyna do wszystkiego” za jedyne 13,90. Zapraszam na przegląd dzisiejszych promocji.

Onyx Box za 399 zł z przesyłką

Czytnik Onyx Box w promocji

Jeśli ktoś odnosił ostatnio wrażenie, że jedynym dostępnym czytnikiem na rynku jest amazonowy Kindle, to zdecydowanie nie miał racji. Czy jest on czytnikiem najlepszym? To już zupełnie inne pytanie. Kindle rzeczywiście jest pierwszym wyborem większości polskich e-czytelników, ale nie jedynym. Alternatywą jest na przykład Onyx Box, który Nexto postanowiło sprzedawać o 200 zł taniej niż zwykle. Przesyłka wliczona w cenę, a do tego 30 zł na zakupy w ich sklepie.

Czy warto? Moim pierwszym wyborem również byłby Kindle, ale jeśli ktoś koniecznie chce mieć polskie menu, syntezator mowy, czy wejście na słuchawki to takie wymagania Onyx zdecydowanie spełnia. Użytkowników oczekujących wi-fi już jednak nie zadowoli. O najistotniejszej kwestii, to jest jakości wyświetlacza, więcej pisał Robert na swiatczytnikow.pl

Z tego co mi wiadomo Onyxów  w tej cenie jest kilkaset sztuk.

PS. Na tej akcji promocyjnej nie skorzystają partnerzy Nexto (brak prowizji), co tłumaczone jest „zewnętrznymi ograniczeniami”.

„Żona tygrysa” o 48% taniej w Legimi

E-book Żona tygrysa

„Żona tygrysa jest opowieścią, którą po prostu należało opowiedzieć. Aura tajemniczości, bałkański folklor i posępny obraz wojny domowej wplecione w pasjonującą sagę rodzinną.

Téa Obreht intuicyjnie wyczuwa, jak poprzez mit dotknąć najciemniejszych zakamarków ludzkiej duszy i jej lęków, i jak z całą mocą pisać o życiu i śmierci. Jeśli w dzieciństwie czytaliście bajki, pokochacie tę książkę.”

 

„Arabska żona” -40% w Publio

„Wstrząsająca historia Polki, która poślubiła muzułmanina. Wydawało jej się, że znalazła miłość swego życia – w rzeczywistości związała się ze swoim katem.Kiedy Dorota, uczennica szkoły średniej, poznała Ahmeda, zakochała się w nim bez pamięci. Jej najbliższe otoczenie nie kryło swojego negatywnego nastawienia do tego związku, mimo to młodzi spotykali się dalej. Dziewczyna zaszła w ciążę, w końcu zdecydowała się poślubić swego księcia z bajki…”

 

„Dziewczyna do wzięcia” 0 68% taniej w Nexto

„Annette Anton w humorystyczny sposób rozprawia się z wieloma stereotypami dotyczącymi ról i zachowań uznawanych w pracy za typowo męskie lub kobiece oraz daje wskazówki, jak sobie radzić w zdominowanym przez mężczyzn świecie biznesu. Wskazuje również na typowo kobiece błędy, które negatywnie wpływają na rozwój ich kariery. Lektura obowiązkowa dla wszystkich kobiet aktywnych zawodowo!”

Filmowa promocja na Woblink.com

Do 16 lipca w woblinku kupimy opowieści, które doczekały się ekranizacji nawet o 60% taniej. „Filmowa promocja” to sporo przecenionych pozycji, między innymi Stephena Kinga. Warto się rozejrzeć. W woblinku trwa jeszcze wyprzedaż e-książek filozoficznych; tylko do jutra.

Co jeszcze?

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami subskrybuj kanał RSS.

 


O autorze

Warning: Use of undefined constant description - assumed 'description' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/matekstys/eksiazki.az.pl/public_html/wp-content/themes/typoprintred/single.php on line 43
Cześć! Z tej strony Mateusz. Piszę tu o połączeniu dwóch niezwykle interesujących dziedzin, czyli technologii i czytelnictwie, które w niezwykły sposób integrują się w „nowym czytaniu”. Moje teksty znajdziesz także na noweczytanie.pl, a mnie na twitterze. Więcej o blogu dowiesz się tutaj.