Ebooki o wierze i duchowości za pół ceny w Ebookpoint i Publio

Opublikowane: 30 stycznia 2013 | Aktualizacja: 20 lutego 2013 | Kategorie: Promocje

Ebooki wydawnictwa Logos
Pismo Święte w formie cyfrowej? Jak najbardziej. Stary i Nowy testament w czytnikowych formatach, oraz inne tytuły wydawnictwa Logos, w Ebookpoint kupimy za połowę ceny.

Promocja na ebooki dotyczące zagadnień związanych z wiarą i duchowości potrwa do 05.02. Ponieważ niektóre z tych pozycji były i tak całkiem tanie, to przecena sprawia, że można je kupić nawet za 1,45 zł. Listę tytułów znajdziesz na stronie promocji.

Publio

banner

Tutaj także wydamy o połowę mniej niż zwykle, z tym że przecenione są ebooki Wydawnictwa M. Tematyka właściwie identyczna – „Książki Wydawnictwa M podpowiadają Czytelnikom, jak świadomie przeżywać swoją wiarę, odnaleźć się w codzienności i sprostać nowym wyzwaniom naszych czasów.”

Strona promocji.

Książki dnia:

Warto zajrzeć dziś na Woblink, gdzie najnowsza książka Doroty Masłowskiej – „Kochanie zabiłam nasze koty, kosztuje zaledwie 9,90 zł

Co jeszcze? Oczywiście znacznie tańsze niż zwykle e-książki dnia w Virtualo, Nexto, Ebookpoint, a także ebook tygodnia w Legimi i bestseller Złotych Myśli.

Ebookpoint:

Nexto:

Virtualo:

Zlote Mysli:Legimi:


O autorze
Cześć! Z tej strony Mateusz. Piszę tu o połączeniu dwóch niezwykle interesujących dziedzin, czyli technologii i czytelnictwie, które w niezwykły sposób integrują się w „nowym czytaniu”. Moje teksty znajdziesz także na noweczytanie.pl, a mnie na twitterze. Więcej o blogu dowiesz się tutaj.