Ebooki w abonamencie – aplikacje Legimi na iPada i iPhona

Opublikowane: 22 stycznia 2013 | Aktualizacja: 22 stycznia 2013 | Kategorie: Ebooki, Ebookowy rynek

Oferta abonamentów Legimi na iPada i iPhona
Legimi nie przestaje zaskakiwać. Po przedstawieniu swojej oferty ebooków w abonamencie na iPada, przyszedł czas na jego mniejszego brata, czyli iPhona. W perspektywie mamy jeszcze podobną usługę na urządzenia mobilne z systemem Android i Windows.

Wprowadzona właśnie aplikacja na iPhona pozwala na zakup usługi „Czytaj bez limitu” za 9,oo zł miesięcznie. Za taką właśnie cenę dostaniemy dostęp do bazy 2 tysięcy ebooków, które możemy pobierać i czytać kiedy chcemy.

Jeśli chcemy czytać na obydwu tych urządzeniach to abonament miesięczny będzie nas kosztował już 19,90 zł, ale dostaniemy także usługę „czytanie w chmurze”, która pozwoli na synchronizację tego co czytamy pomiędzy smarftonem i tabletem.

Dobra wiadomość, dla tych którzy już wykupili abonament na iPada jest taka, że mogą teraz bez dodatkowych opłat czytać także na iPhonie.

Podgląd aplikacji Legimi

Ebooki w iPhonowej aplikacji Legimi

Oddanie w ręce czytelników aplikacji na iPhone’a to naturalna konsekwencja przyjętej strategii, której kolejnym etapem będzie rozszerzenie grona czytających bez limitu o właścicieli urządzeń z Androidem i Windows 8 – mówi Mikołaj Małaczyński, prezez Legimi.

W ciągu ostatnich tygodni swoje tytuły włączyło do usługi kilku wydawców, m.in. Zielona Sowa i Zwierciadło. Razem z wciąż rosnącą popularnością tej formy udostępniania ebooków dostajemy wyraźny sygnał od rynku, że wybrany przez nas kierunek rozwoju jest właściwy – dodaje.

Jak czytać bez limitu?

W  Appstore aplikacje na iPada oraz iPhona pobierzemy za darmo. Bez opłat także będziemy mogli wypróbować usługę przez 7 dni. Aby to zrobić trzeba posiadać konto, lub zarejestrować się na stronie legimi.com oraz podłączyć pod konto swój PayPal. Następnie wystarczy zalogować się w aplikacji, korzystając ze swoich danych dostępowych i zacząć korzystać z usługi.

Po więcej informacji odsyłam na stronę Legimi.


O autorze

Warning: Use of undefined constant description - assumed 'description' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/matekstys/eksiazki.az.pl/public_html/wp-content/themes/typoprintred/single.php on line 43
Cześć! Z tej strony Mateusz. Piszę tu o połączeniu dwóch niezwykle interesujących dziedzin, czyli technologii i czytelnictwie, które w niezwykły sposób integrują się w „nowym czytaniu”. Moje teksty znajdziesz także na noweczytanie.pl, a mnie na twitterze. Więcej o blogu dowiesz się tutaj.