Ebookowe promocje (21.XI.12) – przecenione poradniki od Ebookpoint i Nexto

Opublikowane: 21 listopada 2012 | Aktualizacja: 21 listopada 2012 | Kategorie: Różności

Ebookpoint zaprasza na „Biznesowe zbiory”, Nexto o połowę przecenia poradniki, a w Virtualo o 35% taniej kupimy ebooki wydawnictwa Wielka Litera. Kilka ciekawych przecen także w Woblinku i Publio.

Promocja ebookpoint

Poradniki biznesowe przecenione w Ebookpoint

W promocji „Biznesowe zbiory” do zgarnięcia będą przecenione o 40% ebooki w temacie: pieniądze, giełda, biznes. Przez najbliższy tydzień będą to codziennie 3 inne pozycje. Trzeba więc polować na stronie promocji.

***

banner nexto

Nexto przecenia poradniki

Nexto z kolei nawet o 50% przecenia poradniki z różnych dziedzin. Do wzięcia jest jeszcze 6 tytułów – każdego dnia inny. Są to poradniki takich wydawnictw jak Złote Myśli, Biblioteka Akustyczna i Edgard.

W najbliższych dniach na tej stronie przecenione będą:

22.11: Samo Sedno. Pewność siebie – Artur Król
23.11: Pamięć doskonała – Barbara Szula
24.11: Samo Sedno. Pies: pielęgnacja, szkolenie i trening charakteru – A. Cherek
25.11: Samo Sedno. Szczęśliwej ciąży! – Denise Tiran
26.11: Samo Sedno. Kłótliwy poradnik partnerski – Ewa Żeromska
27.11: Samo Sedno. Wychowujemy nastolatka – Suzie Hayman

***

Banner Virtualo

Ebooki m.in. Pilcha, Wiśniewskiego i Kolskiego taniej na Virtualo

Virtualo i Wielka Litera kuszą nas znanymi nazwiskami, między innymi Pilcha, Wiśniewskiego czy Kolskiego, a także takimi tytułami jak „Dotyk Crossa” czy „Chuć, czyli normalne rozmowy o perwersyjnym seksie”. To wszystko a nawet więcej do 27.XI kupimy o 35% taniej.

Także w Virtualo trwa inna promocja. Tym razem z okazji Światowego Dnia Telewizji. Jej autorzy – słusznie zresztą – lekko sugerują nam abyśmy dali odpocząć naszym telewizorom i poczytali trochę. Na przykład przecenione nawet o 47% nowości. Wśród nich powieści dwóch znanych dziennikarzy:  „Ubek. Wina i skrucha” Bogdana Rymanowskiego i „Sejf” Tomasza Sekielskiego.

Inne promocje

Publio:

Woblink:

Legimi:

 


O autorze
Cześć! Z tej strony Mateusz. Piszę tu o połączeniu dwóch niezwykle interesujących dziedzin, czyli technologii i czytelnictwie, które w niezwykły sposób integrują się w „nowym czytaniu”. Moje teksty znajdziesz także na noweczytanie.pl, a mnie na twitterze. Więcej o blogu dowiesz się tutaj.