Garść ciekawych promocji z okazji Targów Książki. Do wyboru do koloru od Virtualo, Ebookpoint i Publio

Opublikowane: 25 października 2012 | Aktualizacja: 26 października 2012 | Kategorie: Ebooki, Promocje

Zapowiadałem wczoraj info o promocjach z okazji 16.Targów Książki w Krakowie. E-księgarnie się postarały – obniżki całkiem kuszące. Najciekawiej w Virtualo, Publio i Ebookpoint.

Tych, którzy go przegapili, odsyłam do wczorajszego wpisu o tym co będzie się działo na Targach w temacie e-czytania.

Virtualo

W tym roku obecność Virtualo na Targach będzie mocno widoczna. Ale dla tych, których w Krakowie nie będzie też coś ciekawe. Wszystkie ich ebooki przez 5 najbliższych dni przecenione będą o minimum 25%.

banner Virtualo przecenione ebooki

Minimum -25% na ebooki od Virtualo

Na tym nie koniec. W tym samym czasie e-książki wydawnictwa WAB przecenione będą o 40%. Chociaż ceny nawet po obniżce do niskich nie należą, to zdecydowanie jest z czego wybierać.

banner WAB eksiążki

W ofercie tak ciekawe tytuły jak “Panda Sex” i “Nigdy nie wyjdę za mąż”…

Dodatkowo historyczne tytuły Rebisu przecenione o 40%. Identyczną zniżkę dostaniemy też na ebooki wydawnictwa Zysk. Od siebie polecam powieść “Zgred” Ziemkiewcza. Dobra lektura.

Ebookpoint

E-księgarnia Helionu postanowiła na czas Targów obniżyć ceny wszystkich ebooków w swojej ofercie o 20%. Nie mamy nic przeciwko.

banner ebookpoint promocja

Dla tych którym Kraków nie po drodze…

Ebookpoint przygotował także coś dla geeków (bez urazy ;). W związku z premierą Windows 8, trzy pozycje dotyczące tegoż właśnie systemu operacyjnego do wzięcia o 20% taniej.

Publio

Publio nie przecenia wszystkiego, ale za to konkretnie. Wybrane nowości w tej e-księgarni kupimy nawet o 60% taniej. Z moich pobieżnych wyliczeń wynika, że przecenionych jest 27 tytułów.

Tanie nowości w Publio

Oprócz tego w e-książkowym zakątku Gazety przy zakupie powieści “Świat jest teatrem” Borisa Akunina , drugi, wybrany ebook autora dostaniemy za darmo. Podobnie Publio obdaruje tych, którzy zaopatrzą się w “Jezioro krwi i łez” Jamesa Thomsona. To coś dla fanów skandynawskich kryminałów. Przy zakupie pierwszy tom powieści gratis. Do 29.X trwa także promocja na e-książki Marka Bieńczyka, tegorocznego laureata nagrody Nike. Tutaj przeceny nawet do 50%

Warto także wspomnieć o akcji, w której na nabywców e-magazynu “Wysokie Obcasy Extra” poprzedni numer jest do wzięcia za 1zł.

O autorze
Cześć! Z tej strony Mateusz. Piszę tu o połączeniu dwóch niezwykle interesujących dziedzin, czyli technologii i czytelnictwie, które w niezwykły sposób integrują się w „nowym czytaniu”. Moje teksty znajdziesz także na noweczytanie.pl, a mnie na twitterze. Więcej o blogu dowiesz się tutaj.