Jesienny rabat na zakupy w Ebookpoint

Opublikowane: 30 października 2012 | Aktualizacja: 20 lutego 2013 | Kategorie: Ebooki, Promocje

kupon rabatowy
W Ebookpoincie jakby nie zamówiono prognoz pogody (nie uczymy się, oj nie uczymy), ale nam to nie przeszkadza. Niech będzie i jesienny rabat mimo zimna i śniegów, bo rabatów nigdy za wiele.

Jeśli, Drogi Czytelniku, wybierałeś się na jesienno-zimowe ebookowe zakupy, to skieruj swoje zainteresowanie na małą, acz sympatyczną e-księgarnię, w której kupony rabatowe rozdają. Nie wiadomo dlaczego Ebookpoint podaruje nam 10 zł jeśli kupimy u nich za minimum tych złotych 30. Całkiem niezły „deal” przyznać trzeba.

A teraz uwaga, tajny kod znany tylko… tzn. ogólnodostępny, ale niech będzie, że mamy go na wyłączność, to:

ED4E55-1CBC3A-E

 

Jak skorzystać? Nic prostszego. Wejdź na ebookpoint.pl, załaduj koszyk ebookami o wartości minimum 30 zł, przejdź do płatności i w polu do tego przeznaczonym wpisz powyższy kod. A jak wejdziesz przez powyższego linka, to ja dostanę za to parę groszy, za co dzięki serdeczne (będzie na serwer i żelki).

Akcja trwa do 02.11, więc spieszyć się trzeba.

PS. Kod nadal jest ściśle tajny, także nie zdradzaj go nikomu.


O autorze

Warning: Use of undefined constant description - assumed 'description' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/matekstys/eksiazki.az.pl/public_html/wp-content/themes/typoprintred/single.php on line 43
Cześć! Z tej strony Mateusz. Piszę tu o połączeniu dwóch niezwykle interesujących dziedzin, czyli technologii i czytelnictwie, które w niezwykły sposób integrują się w „nowym czytaniu”. Moje teksty znajdziesz także na noweczytanie.pl, a mnie na twitterze. Więcej o blogu dowiesz się tutaj.