Seria „Focus Historia poleca” za połowę ceny od Nexto

Opublikowane: 7 listopada 2012 | Aktualizacja: 7 listopada 2012 | Kategorie: Ebooki, Promocje

Banner prawdziwe oblicza historii nexto

Historie od Nexto i Focusa o 50% taniej

Trwająca w Nexto promocja obcinająca ceny o stawkę VAT trwa nadal, nie znaczy to jednak, że jest to jedyna okazja cenowa tej e-księgarni. Tym razem przekonają się o tym miłośnicy historii, które wydarzyły się na prawdę, ale niekoniecznie przebiły się do świadomości opinii publicznej.

Akcja potrwa przez najbliższe sześć dni. W trakcie jej trwania będzie można nabyć tytuły z serii „Focus Historia poleca” za 6,99 zł.

Żadna historia nie jest nudna, może być tylko źle opowiedziana. Na szczęście teksty publikowane na łamach „Focusa Historia” to teksty fascynujące. Nie tylko dlatego, że wydarzenia z historii, o których pisaliśmy, były arcyważne i arcyciekawe, ale przede wszystkim dlatego, że nasi autorzy wykonali tytaniczną pracę, by dotrzeć do nieznanych albo mało znanych źródeł. Dzięki temu wiele z prezentowanych tu historii jest szokujących, zdumiewających i kontrowersyjnych, a zawsze są to historie prawdziwe.

Dostępne będą następujące pozycje:

Zainteresowanych konkretnymi tytułami odsyłam na ekioskową podstronę Okazja Dnia, gdzie można skorzystać z 50% rabatu.


O autorze
Cześć! Z tej strony Mateusz. Piszę tu o połączeniu dwóch niezwykle interesujących dziedzin, czyli technologii i czytelnictwie, które w niezwykły sposób integrują się w „nowym czytaniu”. Moje teksty znajdziesz także na noweczytanie.pl, a mnie na twitterze. Więcej o blogu dowiesz się tutaj.