Pilch o 60% taniej w Nexto i Virtualo

Opublikowane: 9 sierpnia 2012 | Aktualizacja: 9 sierpnia 2012 | Kategorie: Ebooki, Promocje

Ebooki Jerzego Pilcha

Na 60. urodziny Jerzego Pilcha, platforma Nexto.pl przygotowała specjalną promocję dla wielbicieli talentu polskiego pisarza. W jej ramach przez najbliższe trzy dni, to jest do 12.08 ebooki autora kupimy o 60% taniej.

Dzień 10 sierpnia jest nie tylko dniem urodzin pisarza, ale w tym roku także dniem premiery jego najnowszego dzieła zatytułowanego “Inne rozkosze”. To właśnie tego ebooka oraz e-książkę “Dziennik” kupimy znacznie taniej niż zwykle. Za pierwszą zapłacimy 7,96 zł a za drugą 11,96.

Jerzy Pilch - Inne Rozkosze ebookInne Rozkosze

Pełna humoru opowieść o kłopotach wynikających z pogoni za przyjemnościami. Pisząc o tej książce, krytycy porównują Pilcha do Hrabala i Kundery.

Bohater Innych rozkoszy, Paweł Kohoutek, był niezmordownym poszukiwaczem erotycznych przygód. Jedną z jego wad było opowiadanie każdej kobiecie o wielkich wspólnych planach na przyszłość i w tym właśnie tkwił sekret jego powodzenia u niewiast. Jednak reputacja donżuana zostaje pewnego dnia wystawiona na ciężką próbę, bowiem do rodzinnego domu Kohoutka, w którym mieszka z żoną i dzieckiem, niespodziewanie przyjeżdża jego „aktualna kobieta”.

Sprawdź +

DziennikOkładka ebooka Dziennik

Dziennik czyta się jak jedną z powieści Pilcha – znajdziemy tu Marcina Lutra i Avatara, Pana Boga i Joyce‘a, Kraków, Warszawę, Wisłę, a nawet piłkę nożną. Znajdziemy tu codzienne marszruty Hożą i Kruczą do Placu Trzech Krzyży, zapisy lektur oraz spotkań z czytelnikami i przyjaciółmi.

Pilch proponuje odważne spojrzenie na świat, dystans i zaangażowanie zarazem. To zniewalająca przyjemność czytania.

Sprawdź +

Taka sama promocja trwa również w Virtualo.

O autorze
Cześć! Z tej strony Mateusz. Piszę tu o połączeniu dwóch niezwykle interesujących dziedzin, czyli technologii i czytelnictwie, które w niezwykły sposób integrują się w „nowym czytaniu”. Moje teksty znajdziesz także na noweczytanie.pl, a mnie na twitterze. Więcej o blogu dowiesz się tutaj.