Poświąteczne i przednoworoczne wyprzedaże w e-księgarniach

Opublikowane: 29 grudnia 2012 | Aktualizacja: 29 grudnia 2012 | Kategorie: Promocje

-25% na bestsellery w Virtualo, -20% w Ebookpoint, promocje w Legimi, koniec świata w Złotych Myślach i tańsze ebooki Paulo Coelho.

Poświąteczna wyprzedaż w Ebookpoint

banner ebookpoint

Mikołaj zostawił kilka ebooków

Londyńczycy w tym roku kupują na potęgę, padają kolejne rekordy. Ciekawe jak tam na naszym ebookowym rynku, stawiam tezę, że też jest rekordowo. W Ebookpoint do końca roku kupimy sporo eksiążek przecenionych o 20%.

Czas trwania: do 31.12.12

Ebook dnia:

Więcej promocji na ebookpoint >>

Bestsellery w Virtualo -25%

banner promocje virtualo

Najchętniej kupowane ebooki ostatnich dwóch lat o 25% taniej

Ponad 100 tytułów w promocji, w tym między innymi takie bestsellery jak „Irena„, „Steve Jobs„, „Igrzyska Śmierci” czy „Pięćdziesiąt twarzy Greya„. Zdecydowanie jest w czym wybierać. Przecenione są również głośne debiuty mijającego roku.

Czas trwania: do 01.01.13

Ebook dnia:

Czytnik do wzięcia w Legimi

banner Legimi

Tanie ebooki i czytnik do zgarnięcia

W Legimi trwa konkurs, w którym do zgarnięcia jst czytnik Onyx Boox m90. W skrócie polega to na tym, że kupujemy dowolną liczbę ebooków, przy czym co drugi dostaniemy za połowę ceny, a następnie recenzujemy je. Jeśli, któraś z naszych recenzji zostanie przez organizatorów uznana za najlepszą, dostajemy czytnik.

Książka tygodnia to nadal:

Koniec świata w ZM

Końca świata co prawda nie było (podobno to święto ruchome), ale w Złotych Myślach mały koniec świata jest. Przecenionych jest kilka pozycji, jak na ZM przystało poradników. Ceny rosną o złotówkę każdego dnia.

Przeceniony ebook:

 

Woblink – bestsellery za pół ceny

Ciekawa promocja również na Woblinku. Tutaj do końca roku kupimy najlepiej sprzedające się w nim e-książki. Na prawdę przyzwoite ceny. Można spokojnie zapakować czytnik do ostatniego kilobajta. Miłośnicy twórczości Paulo Coelho na przykład powinni być zadowoleni z takich cen.

Czas trwania: do 01.01.13

Coelho również w Publio

Także w Publio zaopatrzymy się w e-książki Coelho. Do końca roku są one nawet o połowę tańsze. Równie ciekawa przecena dotyczy ebooków wydawnictwa Świat Książki. Kupimy je także  za 50% ceny. O 40% z kolei przecenione są tytuły wydawnictwa Czarna Owca.

Empik

Kilka pozycji z 40% rabatem również w Empiku. Wśród nich między innymi powieści dla młodzieży, a także kilka romansideł, tzn. romansów za 9,90 zł.


O autorze
Cześć! Z tej strony Mateusz. Piszę tu o połączeniu dwóch niezwykle interesujących dziedzin, czyli technologii i czytelnictwie, które w niezwykły sposób integrują się w „nowym czytaniu”. Moje teksty znajdziesz także na noweczytanie.pl, a mnie na twitterze. Więcej o blogu dowiesz się tutaj.