Ebook „Gra o tron i filozofia. Słowo tnie głębiej niż miecz” przed papierem i ze sporym rabatem

Opublikowane: 14 listopada 2012 | Kategorie: Ebooki, Promocje

Banner Gra o tron

Przedpremierowe wydanie „Gra o tron i filozofia. Słowo tnie głębiej niż miecz”

Już od jutra, to jest od 15.XI będzie można zamawiać zupełną świeżynkę. W Ebookpoint nowa powieść autorstwa Henry’ego Jacoby oraz Williama Irwina – „Gra o tron i filozofia. Słowo tnie głębiej niż miecz”  dostępna będzie w trzech e-książkowych formatach na tydzień przed premierą wersji papierowej.

Tak o tej powieści piszą w helionowej e-księgarni:

Powieść George’a R.R. Martina to epicka literatura najwyższej klasy, pełna rozmachu, z błyskotliwie zarysowanymi portretami psychologicznymi bohaterów. To fascynująca mieszanka polityki, seksu i magii. Ta opowieść aż prosi się o pogłębioną interpretację. Jeśli oczarowała Cię Pieśń Lodu i Ognia, jeżeli Gra o tron pochłonęła Cię bez reszty i wciąż mało Ci mrocznych sekretów czy złowieszczych spisków, ten przewodnik po zakamarkach Siedmiu Królestw będzie dla Ciebie prawdziwym objawieniem. Odkryje przed Tobą dobrze schowane ścieżki, wyjawi skrywane tajemnice, pokaże drugą, niespodziewaną stronę medalu.

Ebook kosztuje 27,90 zł ale do piątku można go kupić taniej o 10 zł. Wystarczy przy zamówieniu wpisać kod: B0947D-E2561E-E


O autorze
Cześć! Z tej strony Mateusz. Piszę tu o połączeniu dwóch niezwykle interesujących dziedzin, czyli technologii i czytelnictwie, które w niezwykły sposób integrują się w „nowym czytaniu”. Moje teksty znajdziesz także na noweczytanie.pl, a mnie na twitterze. Więcej o blogu dowiesz się tutaj.