Legimi odpicuje twojego iPada

Opublikowane: 23 października 2012 | Aktualizacja: 23 października 2012 | Kategorie: Ebooki, Promocje

iPad

Odpicowany iPad z Legimi

Lubię takie akcje. Nie tylko dlatego, że można coś dostać za darmo, ale przede wszystkim ze względu na oryginalny pomysł i porządne wykonanie. Taka jest właśnie najnowsza inicjatywa Legimi. 

“Pimp miPad” to akcja, w której “zielona” e-księgarnia podaruje nam dowolnego, wybranego przez nas ebooka z  całej ich oferty. Dodatkowo do zgarnięcia jest 100 autobiografii Georga W. Busha “Kluczowe Decyzje” oraz tyle samo naklejek na iPada, dla tych, którzy polecą akcję na Facebooku.

Świetna sprawa, bo zupełnie za darmo możemy zgarnąć dwa ebooki, lub ebooka i naklejkę –  jak kto woli.

Żeby nie było za różowo…

Haczyk ? Co najmniej dwa, a nawet trzy. Po pierwsze aby móc zacząć czytać wybraną przez nas e-książkę musimy poczekać do 13 listopada. Po drugie, będziemy musieli się sprężyć, bo na czytanie dostaniemy zaledwie 7 dni (powodzenia dla tych, którzy wybiorą biografię Jobsa ;) i po trzecie wreszcie aby skorzystać z akcji trzeba podpiąć pod konto Legimi swoją kartę kredytową lub paypal.

Jak widać nie ma tak całkiem różowo, ale mimo wszystko warto skorzystać. Ja już wybrałem.

Więcej informacji pod adresem pimpmipad.pl

O autorze
Cześć! Z tej strony Mateusz. Piszę tu o połączeniu dwóch niezwykle interesujących dziedzin, czyli technologii i czytelnictwie, które w niezwykły sposób integrują się w „nowym czytaniu”. Moje teksty znajdziesz także na noweczytanie.pl, a mnie na twitterze. Więcej o blogu dowiesz się tutaj.