Poradniki za pół ceny, uwodzenie z Ebookpoint i wędkowanie w Woblinku – promocje na weekend 13.10.12

Opublikowane: 13 października 2012 | Aktualizacja: 13 października 2012 | Kategorie: Ebooki, Promocje

Co najmniej kilka ciekawych promocji w tym tygodniu w polskich e-księgarniach pozwoli nam zapełnić nasze Kundelki, Nooki i inne Onyxy. Z Ebookpoint nauczymy się uwodzenia, z Publio niedrogo poczytamy poradniki psychologiczne, a w Virtualo i Empiku kilka audiobooków kupimy znacznie taniej niż zwykle.

W tym wpisie znajdziesz trwające obecnie promocje w następujących e-księgarniach: Ebookpoint, Publio, Woblink, Nexto, Legimi, Virtualo i Empik.

Ebookpoint

Uwodzenie, poradniki - promocja ebookpoint

Poradniki o uwodzeniu o 50% taniej w Ebookpoint.pl

„Czas na skuteczne uwodzenie”– tak nazywa się najnowsza promocja Ebookpoint. Oto co pisze o niej sama e-księgarnia:

„Relacje mężczyzn z kobietami to coś, wokół czego kręci się nasza planeta. Ciągłe iskrzenie, buzowanie i ruch między dwoma biegunami powinny przypominać zbliżenie Marsa i Wenus. Jak nad tym wszystkim zapanować, gdzie tkwi klucz do sukcesu w relacjach damsko-męskich? Czy uwodzenie i podrywanie to pewnego rodzaju sztuka?”

Czas trwania: do 17.10

Publio

40 poradników o 50% taniej – Jak być sobą, nauczyć się asertywności, osiągnąć sukces w pracy, wychować dziecko… W tej promocji Publio.pl dominuje słowo „jak”. Dla zainteresowanych tematem to idealna okazja do nabycia poradników w bardzo przystępnej cenie. Niektóre z nich kosztują nawet nieco ponad 2 zł.

 Czas trwania: do 16.10

Murakami, McCarthy, Trevor -40% na otarcie łez od Publio.pl. Tylko do 14.10.

Woblink

Wędkowanie z Woblink – kolejna ciekawa promocja Woblinku, w której nie tylko kupimy ponad 50 ebooków o 30% taniej, ale ten komu uda się zmieścić najwięcej w koszyku wygrywa czytnik Kindle Classic. Wybór spory, także każdy coś tam sobie na pewno wynajdzie.

Czas trwania: do 18.10

Promocja na woblinku - ebooki Znak

Nowości na Woblinku w przystępnych cenach

Przecenione nowości wydawnictwa Znak – Do oferty Woblinku wpadło ostatnio siedem premierowych pozycji, między innymi „Musiałam odejść”, czyli wspomnienia żony Osamy Bin Ladena. Ciekawie.

Czas trwania: do 16.10

Nexto

Nexto wyprzedaż ebooków banner

Ostatnie 6 bestsellerów za 9,90 zł

Bestsellery za 9,90 zł – to już ostatni tydzień promocji w Nexto, dzięki której codziennie możemy kupić inny bestseller za 9,90 zł. Oto lista tytułów, które będą jeszcze dostępne:

  1. 13.10 -„Dlaczego tyjemy i jak sobie z tym poradzić”, Gary Taubes
  2. 14.10 – „Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet”, Stieg Larsson
  3. 15.10 – „Blog osławiony między niewiastami”, Artur Andrus
  4. 16.10 –  „Sekrety La Roja”, Miguel Angel Diaz
  5. 17.10 – „Muzyka duszy”, Terry Pratchett
  6. 18.10 – „Czarna bezgwiezdna noc”, Steven King

Legimi

Legimi banner promocji

Biografie i kryminały za 19,90 zł na Legimi

Ebooki wydawnictwa Bellona za 19,90 zł – Biografie, kryminały i wydawnictwa historyczne z Bellony zpo 19,90 zł. Promocja nie rzuca na kolana (ceny nadal wysokie), ale nie ulega wątpliwości, że jest taniej niż normalnie.

Virtualo i Empik

W Virtualo i Empiku ten tydzień to okazja do zakupów dla tych nastawionych bardziej na słuchanie niż czytanie. W tej pierwszej e-księgarni taniej o 30% kupimy „Ferdydurke” Gmbrowicza i „Tak sobie myślę” Stuhra. W Empiku jeszcze ciekawiej, zwłaszcza dla rodziców, bo sporo audiobooków dla najmłodszych zostało przecenionych o 40%.


O autorze

Warning: Use of undefined constant description - assumed 'description' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/matekstys/eksiazki.az.pl/public_html/wp-content/themes/typoprintred/single.php on line 43
Cześć! Z tej strony Mateusz. Piszę tu o połączeniu dwóch niezwykle interesujących dziedzin, czyli technologii i czytelnictwie, które w niezwykły sposób integrują się w „nowym czytaniu”. Moje teksty znajdziesz także na noweczytanie.pl, a mnie na twitterze. Więcej o blogu dowiesz się tutaj.