Trzy dodatkowe dni z tanimi bestsellerami, biografie polityków i Rafał Ziemkiewicz – promocje 19.10.12

Opublikowane: 19 października 2012 | Aktualizacja: 19 października 2012 | Kategorie: Ebooki, Promocje

Dzisiejsze zestawienie ebookowych promocji to kilka ciekawych propozycji. W Virtualo na przykład w rozsądnych cenach kupimy powieści Rafała Ziemkiewicza, w Publio biografie polityków, a w Nexto jeszcze trzy bestsellery za 9,90zł, a Woblink świętuje Dzień Papieski.

W tym wpisie znajdziesz trwające obecnie promocje w następujących e-księgarniach: Nexto, Publio, Woblink, Virtualo oraz Złote Myśli.

Virtualo

Rafał Ziemkiewicz - Myśli współczesnego Endeka

Ebooki Rafała Ziemkiewicza w promocyjnych cenach

Rafał Ziemkiewicz w promocji – Ebooki Rafała Ziemkiewicza nawet o 55% taniej, w tym najnowsze dzieło pisarza pod tytułem „Myśli nowoczesnego endeka”.

Rafał A. Ziemkiewicz rozprawia się z obiegowymi „prawdami” i dowodzi, że Polska owszem, dla Polaków – ale wszystkich.  Odwołując się do endeckiej szkoły myślenia, odrzuca ideały, które do naszych czasów już nie przystają. Piętnuje te, których trzeba się wstydzić i wreszcie na powrót przywołuje wartości, których teraz zwyczajnie potrzebujemy.

Można się zafascynować wizją kreśloną przez Ziemkiewicza. Można z nią polemizować lub zwyczajnie odrzucić. Warto jednak ją poznać, choćby dla punktu odniesienia do własnych poglądów, dla określenia własnego miejsca w kraju. O tym poradniku nowoczesnego Polaka, będzie się w kraju mówiło.

Czas trwania: do 25.10

Nexto

Nexto wyprzedaż ebooków banner

3 dodatkowe bestsellery w Nexto

Bestsellery za 9,90 zł – dodatkowe trzy dni akcji cieszącej się sporą popularnością. Dostajemy możliwość kupienia trzech kolejnych bestsellerów za 9,90 zł i możliwość wygrania takiej samej liczby czytników Onyx Box.

  1. 19.10 – „Drwal”, Michał Witkowski
  2. 20.10 – „Rącze konie”, Cormac McCarthy
  3. 21.10 – „Lśnienie”, Stephen King

Publio

banner Publio

Biografie polityków w Publio

Wielka polityka w Publio – Biografie największych postaci świata polityki, nie tylko tej współczesnej. Poznaj świat Julii Tymoszenko, Ryszarda Kalisza, czy Zbigniewa Brzezińskiego. Wejdź w fascynujący, ale i niebezpieczny świat wielkiej polityki.

7 tytułów, biografie i autobiografie, aż o 60% niższa cena.

Czas trwania: do 23.10

Książka dnia w Publio to dziś „Bokser z Auschwitz” – biografia Tadeusza Pietrzykowskiego – pięściarza, który zdobył tytuł Mistrza Wszech wag obozu koncentracyjnego Auschwitz. Jego nazwisko nie jest znane szerszemu kręgowi Polaków, pamiętają go jednak ci, którzy razem z nim przeżyli obozowe piekło. Nawet kiedy został już wywieziony z Auschwitz, pamięć o nim trwała, co udokumentował pisarz Tadeusz Borowski, który trafił do Oświęcimia w 1943 r.

Woblink

Ebooki o Papieżu

Woblink świętuje Dzień Papieski

Dzień Papieski – Woblink świętuje Dzień Papieski obniżając ceny ebooków o bł. Janie Pawle II, ale nie tylko. Tytuły tańsze o 50%.

Czas trwania: do 22.10

Złote Myśli

W  Złotych Myślach jeszcze przez 2 dni można kupić przecenione  poradniki „Pozytywny Egoista” i „MNEMOBiznes”


O autorze

Warning: Use of undefined constant description - assumed 'description' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/matekstys/eksiazki.az.pl/public_html/wp-content/themes/typoprintred/single.php on line 43
Cześć! Z tej strony Mateusz. Piszę tu o połączeniu dwóch niezwykle interesujących dziedzin, czyli technologii i czytelnictwie, które w niezwykły sposób integrują się w „nowym czytaniu”. Moje teksty znajdziesz także na noweczytanie.pl, a mnie na twitterze. Więcej o blogu dowiesz się tutaj.