Premiera – Prawa Sukcesu Tom III i IV

Opublikowane: 15 grudnia 2009 | Aktualizacja: 5 lutego 2010 | Kategorie: Ebooki

Prawa-sukcesu-Tom-III-i-Tom-IVJuż jutro to jest 16 Grudnia, będzie miała miejsce premiera oczekiwanej przez wielu kontynuacji, opublikowanego przed dwoma miesiącami dzieła pod tytułem “Prawa Sukcesu” autorstwa Napoleona Hilla, który w swoim dorobku ma kultowy już bestseller  – “Myśl i Bogać się” .

O wydaniu przez ZM owej publikacji, pisałem już wcześniej. Wtedy to wydawnictwo wypuściło na rynek I i II tom. Teraz na światło dzienne wychodzą dwa kolejne, a przed nami jeszcze 12 (!).  Przyznam, że nie miałem jeszcze okazji zapoznać się z zawartością, natomiast bez wątpienia, opinie czytelników robią wrażenie. Nie bez znaczenia jest również fakt, że publikacja dosyć szybko wdarła się do czołówki najlepiej sprzedających się ebooków Złotych Myśli. Warto także dodać, że jest to pierwsze polskie wydanie “Praw Sukcesu”.

Ciekawostką  jest fakt, że w kampanię promocyjną zaangażował się sam Joe Vitale, znany między innymi z filmu “Sekret”.

[youtube width=”525″ height=”444″]http://www.youtube.com/watch?v=MSAGzcy788I&feature=player_embedded[/youtube]

Więcej o tym co dokładnie zawierają “Prawa Sukcesu”, opinie i darmowy fragment znajdziecie na stronach Złotych Myśli.

Zdecydowanie zachęcam do zapoznania się z twórczością, klasycznego autora.  Książkę “Myśl i Bogać się” po prostu trzeba przeczytać. Zacząć można od darmowego ebooka “8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla”, który znajduje się w naszej sekcji darmowe ebooki.


O autorze
Cześć! Z tej strony Mateusz. Piszę tu o połączeniu dwóch niezwykle interesujących dziedzin, czyli technologii i czytelnictwie, które w niezwykły sposób integrują się w „nowym czytaniu”. Moje teksty znajdziesz także na noweczytanie.pl, a mnie na twitterze. Więcej o blogu dowiesz się tutaj.